Výhra v soutěži Prázdniny s vojenskou historií motivovala v malenovické škole i další žáky

hajkova.jpg
  • 5.11.2018
  • Ivan Gerhát

Jedním z vítězů letní kreativní soutěže Prázdniny s  vojenskou historií, konané pod záštitou náměstka pro řízení sekce obranné politiky a strategie Ministerstva obrany, byli i žáci a žákyně IV. B. třídy základní školy Zlín Malenovice. Soutěžili kolektivně, na fotografiích byla celá třída, proto bylo ze strany pořadatelů normální, že balíček s věcnými cenami byl upraven tak, aby se z něj mohlli radovat všichni.

Po obdržení balíčku se nám ozvala třídní učitelka, paní Libuše Přílučíková s poděkováním, ve kterém píše: "Dovolte, abych Vám jménem žáků poděkovala za velký balíček plný zajímavých věcí".

podekovani.jpg

Navíc, soutěž měla dopad i na další aktivity třídy. Některé žáky výhra motivovala k účasti v jiné, tentokrát vědomostní soutěži. Paní třídní učitelka pokračuje: "Žáci byli nadšeni a určitě je to pro ně velká motivace, aby sledovali Vaše stránky dál. I na škole jsme vzbudili velký rozruch. Zadala jsem dobrovolně otázky na říjen a někteří žáci je zodpověděli. Máme i integrované žáky, kteří málo-kdy dělají něco navíc. Tentokrát se jeden chytil, z čehož mám velkou radost."

hajkova.jpg
panek.jpg

Na výhru v právě skončeném říjnovém kole to nestačilo, ale věříme, že nám žáci i paní učitelka zachovají přízeň a budou soutěžit i v dalších kolech. Přejeme všem hodně štěstí. A děkujeme za zaslané příspěvky, z nichž některé zveřejňujeme.

sopik.jpg
vavrusova1.jpg

Fotogalerie