Home page > Aktuality

Aktuality

Pošli pozdrav zdravotníkům do nemocnice - výtvarná soutěž

Publikováno: 7.5.2021 Autor: Daniela Hölzelová

Pošli pozdrav zdravotníkům do nemocnice – výtvarná soutěž, kdy žáci a studenti namalují či vytvoří dílo na téma: Děkujeme za pomoc. Nejlepší tvůrci budou ohodnoceny cenami (vojenské batohy, kompasy, čepice s kšiltem, baterky atd.) ...

#PoznejPOKOS

Publikováno: 7.5.2021 Autor: Daniela Hölzelová

Od 12. května se můžete těšit na osmidílný seriál #PoznejPOKOS, který můžete sledovat na našem facebooku Příprava občanů k obraně státu. Každý týden pro vás vybereme jedno zajímavé téma z oblasti POKOS, které si připomeneme a o kterém můžeme na facebooku diskutovat.

Květnová vědomostní soutěž

Publikováno: 3.5.2021 Autor: Daniela Hölzelová

Každý měsíc naleznete v této sekci 3 soutěžní otázky z oblasti přípravy občanů k obraně státu, které jsou určeny pro žáky základních škol i studenty středních škol. Tři z Vás, kteří správně odpoví na všechny soutěžní otázky, vylosujeme a odměníme.

Výherci dubnové vědomostní soutěže

Publikováno: 3.5.2021 Autor: Daniela Hölzelová

V pátek 30. dubna bylo ukončeno 46. kolo soutěže k problematice příprava občanů k obraně státu. Celkem jsme obdrželi 93 odpovědí, 76 bylo správných. Ze správných odpovědí zástupci Ministerstva obrany ČR vylosovali tyto tři výherce:  ...

Výherci březnové vědomostní soutěže

Publikováno: 31.3.2021 Autor: Daniela Hölzelová

Výherci březnové vědomostní soutěžeVe středu 31. března bylo ukončeno 45. kolo soutěže k problematice příprava občanů k obraně státu. Celkem jsme obdrželi 186 odpovědí, 171 bylo správných.

Stránky

Nahoru