Úvodní stránka > Aktuality

Aktuality

Generál Pavel Kolář: V rámci ArmyTestu zaznamenáváme potěšující zlepšování výkonů

Publikováno: 11.11.2018 Autor: Ivan Gerhát

V areálu Základní školy Janovského v Praze 13 se v sobotu 10. listopadu 2018 uskutečnila další soutěž série Army  Testu. Jde o akci, při které si veřejnost bez rozdílu věku může otestovat svojí fyzickou připravenost prostřednictvím testů, které každoročně podstupují profesionální vojáci. Závod probíhal pod záštitou ředitele Ředitelství speciálních sil Ministerstva obrany brigádního generála Pavla Koláře.

Výhra v soutěži Prázdniny s vojenskou historií motivovala v malenovické škole i další žáky

Publikováno: 5.11.2018 Autor: Ivan Gerhát

Jedním z vítězů letní kreativní soutěže Prázdniny s  vojenskou historií, konané pod záštitou náměstka pro řízení sekce obranné politiky a strategie Ministerstva obrany, byli i žáci a žákyně IV. B. třídy základní školy Zlín Malenovice. Soutěžili kolektivně, na fotografiích byla celá třída, proto bylo ze strany pořadatelů normální, že balíček s věcnými cenami byl upraven tak, aby se z něj mohlli radovat všichni.

Získejte finanční prostředky na pořádání akcí na podporu brannosti

Publikováno: 2.11.2018 Autor: Ivan Gerhát

Dne 19. 10. 2018 vyhlásilo Ministerstvo obrany výběrová řízení k dotačním programům „Příprava občanů k obraně státu“ a „Podpora branně-sportovních a technických aktivit obyvatelstva“ pro rok 2019.

Listopadová vědomostní soutěž

Publikováno: 1.11.2018 Autor: Daniela Hölzelová

Každý měsíc naleznete v této sekci 3 soutěžní otázky z oblasti přípravy občanů k obraně státu, které jsou určeny pro žáky základních škol i studenty středních škol. Tři z Vás, kteří správně odpovědí na všechny soutěžní otázky, vylosujeme a odměníme.

Výherci říjnové soutěže

Publikováno: 1.11.2018 Autor: Daniela Hölzelová

Ve středu 31. října bylo ukončeno 25. kolo soutěže k problematice příprava občanů k obraně státu. Celkem jsme obdrželi 75 odpovědí, 62 bylo správných. Ze správných odpovědí zástupci Ministerstva obrany vylosovali tyto tři výherce:  ...

Stránky

Nahoru