Úvodní stránka > Aktuality > Soutěž Řekni sportu ano už zná výherce

Soutěž Řekni sportu ano už zná výherce

Dvě desítky videí z různých sportovních disciplín, přes půl hodiny záběrů a čtyři vítězná videa. Tak v úterý 16. května skončila soutěž nazvaná Řekni sportu ano, kterou letos v dubnu pro žáky základních a studenty středních škol vyhlásilo Ministerstvo obrany v rámci projektu Příprava občanů k obraně státu (POKOS).

A právě v úterý se sešli zástupci Ministerstva obrany a Armádního sportovního centra Dukla, aby vybrali vítěze soutěže. „Potěšilo nás, že videa byla velmi rozmanitá a týkala se jak jednotlivců, tak sportovních týmů. Jejich společným jmenovatelem byla radost z pohybu, týmový duch a chuť něco dokázat. Například nám přišlo video z pozemního hokeje, thajského boxu, baseballu a střelby. Naopak nás překvapilo, že nedorazilo ani jedno fotbalové,“ zhodnotil výběr Michal Abrhám, vedoucí oddělení PR Ministerstva obrany. Jedinými kritérii při posuzování došlých videí byla originalita, vtip a zábavnost, správný formát a délka maximálně pět minut. Zapojit se mohly nejen sportovní kluby, ale také jednotlivci.

Soutěž nakonec vyhrálo video z workoutu, tedy z venkovní posilovny, běhu či vtipně natočeného hubnutí. Autory nejlepších videí čeká 5. června 2017 oficiální vyhlášení v prostorách Ministerstva obrany v Praze na Valech. Nebude chybět ani program na stadionu Juliska, kde se právě v tu dobu koná atletický Memoriál Josefa Odložila. Po závodech se výherci mohou setkat i s úspěšnými sportovci, kteří reprezentují ASD Dukla.

Vítězná videa:

Soutěžní videa:

 

 

 

Převzato z www.army.cz

Nahoru